Turniej tenisa stołowego szkół ponadpodstawowych w THM

W dniach 23.01.2023 r.-26.01.2023 r. odbył się w naszej szkole Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego Szkół Ponadpodstawowych.

W kategorii dziewcząt walczyło 13 drużyn z 7 ostrowieckich szkół średnich.

Turniej zwyciężyły zawodniczki z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Drugie miejsce zajęła druga  drużyna z ”Ekonomika” a trzecie miejsce przypadło Zespołowi Szkół nr 2.

Kolejne miejsca zajęły drużyny z: Liceum Ogólnokształcącego nr 2 im. J.Chreptowicza, Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich w Zespole Szkół nr 3 w Ostrowcu Św., Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Wl. Broniewskiego oraz Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. S. Staszica.

W kategorii chłopców do turnieju zgłosiło się 24 drużyny z 11 szkół ponadpodstawowych, a mianowicie:

Zespół Szkół nr 1 (2 drużyny), Zespół Szkół nr 3 (3 drużyny), CKZiU (2 drużyny), Niepubliczne Technikum im. T. Kościuszki (1 drużyna), LO nr 1 (2 drużyny), LO nr 2 (2 drużyny), LO nr 3 (3 drużyny), Liceum Katolickie(3 drużyny), Niepubliczne Liceum im. S. Konarskiego (1 drużyna), ZSOMS ( 3 drużyny) i Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (2 drużyny).

Walka była zacięta a drużyny reprezentowały wysoki poziom umiejętności.

Zwycięzcami okazali się zawodnicy Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich w Zespole Szkół nr 3., a mianowicie: Ernest Nierubiec 2 Tkm/5 i Mateusz Jabłoński 4Tib/5. Serdecznie gratulujemy 👏👏👏

2. miejsce wywalczyli zawodnicy SMS a 3. miejsce przypadło drugiej drużynie z naszej szkoły: Edwarda Pietrzyka 4Tl, Kacpra Górala 4Tl i Adriana Sitka 2Tia/5. 👏👏👏

4. miejsce zajęli Mateusz Krakowiak 3Tu/5, Gracjan Jakóbczyk 2Tib/5 oraz Konrad Kociuba 1 Tib/5.

5 miejsce wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół nr 1,  6. natomiast drużyna z Licem Ogólnokształcącego nr 3 im. Wł. Broniewskiego, 7. miejsce przypadlo drużynie z Liceum Ogólnokształcącego nr 2 im. J. Chreptowicza,

Puchary zwycięskim drużynom wręczyli Naczelnik Wydziału Edukacji, Opieki Społecznej i Spraw Społecznych pan Mariusz Łata oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św. pan Tomasz Łodej.

𝐒𝐞𝐫𝐝𝐞𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐠𝐫𝐚𝐭𝐮𝐥𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲! 👏

Pieczę nad prawidłowością przeprowadzenia zawodów sprawował Pan Grzegorz Sołtykiewicz.

Było nam niezmiernie miło gościć nauczycieli i zawodników szkół ponadpodstawowych w murach naszej szkoły.

Całość zawodów relacjonowała na bieżąco sekcja medialna samorządu uczniowskiego Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich  w Ostrowcu Św.